Instructor Pregătire Profesională

  • Suceava

- E.ON

Candidatul ideal
Educaţie necesară: Studii superioare tehnice, curs de formator;
Experienţă practică necesară: Minim 3 ani în sectorul energetic (exploatare, mentenanță sau proiectare);
Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: Conform bibliografie pentru autorizare ANRE (gaz/electricitate);
Cunoştinţe IT: Pachetul Microsoft Office.
Descrierea jobului
Asiguri instruirea personalului tehnic înscris la cursuri conform cerințelor și programelor aprobate;
Identifici nevoi de formare profesională şi proiecteazi programe de formare;
Elaborezi instrumente de evaluare;
Organizezi activităţi de formare profesională;
Esti responsabil de identificarea/ depistarea pierderilor de energie electrică cauzate operatorului licențiat de distribuție energie electrică în aria de activitate și responsabilitate. De asemenea ai obligația de a te implica în identificarea oricăror neconformități ce ar putea conduce la pierderile menționate, de a acționa pentru eliminarea acestora în limita competențelor proprii, precum și de a semnala/raporta pe linie ierarhică pe cele care au fost identificate în alte arii de activitate și nu se pot soluționa operativ.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.
Descrierea companiei
E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm sa trimiteţi CV-ul dvs. şi alte documente la adresa: claudiu.sepal@gmail.com