Specialist Marketing

Website - EGGER

Descrierea jobului

• Promovarea companiei in mediul online prin diverse canale( Administrare profil Facebook, community management)

• Administrare reclame (Facebook si Google Adwords)

• Creare si trimitere newslettere

• Analiza si interpretare rezultate campanii

• Tracking data: Google Analytics, FB Pixel, Google Tag Manager

• E-Mail Marketing

• SEO

• Online Advertising

• Digital Signage Keyuser

• Implementare si optimizare campanii

Candidatul ideal

• Studii superioare absolvite in domeniul marketing.

• Experienta de minimum 3 ani in domeniul marketing si/sau merchandising.

• Experienta in implementarea campaniilor de marketing

• Experienta relevanta in website design

• Creativitate si o buna capacitate de a prelucra informatiile.

• Orientare spre identificarea rapida a solutiilor.

• Foarte bune abilitati de comunicare

• Excelente abilitati de lucru Office(Word, Excel, PPT etc), PhotoShop

Oferim:

• Inducție și instruire specifica

• Asigurare de sănătate privata

• Alte beneficii: abonamente săli fitness, fotbal, tenis de câmp, alte activități sportive

Descrierea companiei

Diversitatea celor 9.600 de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.

Sunt multe lucruri care ne unesc:

Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele

Stabilitatea care ne determină să progresăm

Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi

Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.

Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm sa trimiteţi CV-ul dvs. şi alte documente la adresa: sepalromania@gmail.com