Specialist Resurse Umane

Website - EGGER

Descrierea jobului

• Implementarea activităților de resurse umane în conformitate cu prevederile legale și cu standardele grupului EGGER

• Recrutarea conform solicitărilor, procedurilor si legislației in vigoare

• Participarea la târguri de joburi, universități, licee

• Întocmirea de articole, newsletter-uri privind activitățile specifice

• Participarea în cadrul proiectelor organizate de Departamentul Resurse Umane

Oferim:

• Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională

• Asigurare medicală privată

• Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-întors

• Tichete de masă pentru fiecare zi de lucru

• Program de lucru flexibil

• Salariații EGGER primesc lunar iaurturi sau fructe de sezon

• Ajutor financiar pentru evenimente sociale (nașteri, decese, etc)

• Programe concepute special pentru dezvoltarea personală și profesională

• Acces gratuit la săli de fitness și bazine de înot

• Acces gratuit la terenuri de fotbal și tenis de câmp, în Rădăuți și Suceava

• Evenimente pentru salariații companiei

• Reduceri la anumite servicii stomatologice

• Reduceri la produsele EGGER

Candidatul ideal

• Studii superioare Economice/Tehnice

• Experiență într-o poziție similară de cel puțin un an

• Cunoștințe avansate de limba engleză

• Cunoștințe avansate de operare PC – MS Excel

• Abilitatea de a prioritiza cât mai eficient activitățile zilnice

• Abilitați de organizare și comunicare

Descrierea companiei
Diversitatea celor 9.600 de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.

Sunt multe lucruri care ne unesc:

Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele

Stabilitatea care ne determină să progresăm

Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi

Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.

Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm sa trimiteţi CV-ul dvs. şi alte documente la adresa: sepalromania@gmail.com