ELECTRICIAN MENTENANTA

  • Suceava

Website - maxigel

Candidatul ideal
Deoarece suntem intr-o continua dezvoltare si avem nevoie de angajati noi pentru a ne completa echipele, dorim sa incepem colaborarea cu persoane experimentate care sa asigure montaj, mentenanta, intretinere si service produselor la sediul clientului.

Daca indeplinesti caracteristicile de mai jos, te asteptam in echipa noastra!
– Experienta munca de teren – minim 3 ani;
– Permis conducere categ. B;
– Autorizatie ANRE;
– Disponibilitate la program flexibil;
– Orientare catre satisfactia clientului, receptivitate;
– Spirit de initiativa.
Descrierea jobului
Activitati de:
– montaj la sediul clientului;
– intretinere;
– reparatie;
– mentenanta a echipamentelor alimentare comercializate de compania noastra.

Beneficii :
– Salariu motivant
– Bonusuri de performanta
– Telefon
– Stabilitate
– Autovehicul de serviciu
– Posibilitate de dezvoltare profesionala
– Mediu de lucru prietenos
Descrierea companiei
Maxigel este unul din principalii furnizori de echipamente alimentare, HORECA si frigorifice din Romania. Compania noastra dispune de o infrastructura puternica, avand filiale si showroom-uri ce acopera intreg teritoriul Romaniei in Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Cluj, Constanta, Iasi, Sibiu, Craiova, Timisoara si Pitesti. Maxigel ofera in permanenta servicii de consultanta, proiectare, finantare, livrare prin intermediul propriilor masini de transport, service si mentenanta echipamentelor furnizate la nivel national. Societatea noastra isi desfasoara activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde europene prin implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu ISO 9001 si ISO 14001, certificat international de Societatea Germana de Certificare a Sistemelor de Management DQS. Maxigel targheteaza segmentele premium si mediu ale pietei oferind echipamente ale celor mai importanti producatori din domeniu din Italia si Germania.

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm sa trimiteţi CV-ul dvs. şi alte documente la adresa: claudiu.sepal@gmail.com