Reprezentant VANZARI

  • Suceava

Website - maxigel

Candidatul ideal
Esti o persoana dinamica, dornica de dezvoltare si ai experienta in vanzari?

Daca raspunsul este „Da”, atunci cautam un profesionist ca tine!

Ne marim echipa si avem nevoie de tine daca indeplinesti urmatoarele criterii:
– experienta in vanzari – minim 3 ani;
– serios si onest;
– pozitiv, perseverent si orientat catre rezultate;
– abilitati excelente de comunicare;
– jucator de echipa;
– studii superioare sau medii;
– cunostinte Excel, Word;
– permis auto categoria B;
– cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;

Descrierea jobului
Beneficii :
– pachet salarial si bonusuri ce stimuleaza performanta;
– training-uri de vanzari, negocieri;
– training-uri de specialitate si de produs;
– auto;
– laptop;
– smartphone;
– posibilitate de dezvoltare profesionala;
– mediu de lucru prietenos.
Descrierea companiei
Avand o experienta de peste 25 de ani, Maxigel este furnizorul nr.1 de echipamente HORECA si alimentare din Romania, performanta in domeniu recunoscuta si premiata in nenumarate randuri de catre Camera de Industrie si Comert a Romaniei. Compania noastra dispune de cea mai puternica infrastructura din domeniu, avand filiale, showroom-uri si retea de service ce acopera intreg teritoriul Romaniei in Bucuresti, Ploiesti, Cluj, Brasov, Constanta, Iasi, Sibiu, Timisoara, Craiova, Oradea si Pitesti.
Maxigel targeteaza segmentele premium si mediu ale pietei promovand solutii si echipamente ale celor mai cunoscuti si apreciati producatori din domeniu din Germania, Italia si SUA.
Oferim clientilor servicii de consultanta, proiectare, finantare, livrare prin intermediul propriilor flote de transport, service si mentenanta echipamentelor furnizate la nivel national. Avem ca focus permanent imbunatatirea serviciilor, activitatii si performantelor companiei noastre si ne desfasuram activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde europene prin implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu ISO 9001 si ISO 14001, certificat international de Societatea Germana de Certificare a Sistemelor de Management DQS.
www.maxigel.ro

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm sa trimiteţi CV-ul dvs. şi alte documente la adresa: claudiu.sepal@gmail.com