Agent vanzari camioane

  • Suceava

- SC EUROSPEED SRL

Candidatul ideal
Candidatul ideal:
– Experienta similara in vanzari constituie un avantaj
– Abilitati in negociere
– Permis categoria B
– Persoana dinamica
– Comunicare fluenta in limba romana
– Cunostinte generale in cadrul domeniului auto (specializarea Autovehicule rutiere/Inginer Mecanic nu este o cerinta obligatorie dar poate constitui un avantaj la selectarea CV-urilor)
– Aptitudini sociale si de lucru in echipa
– Limba engleza nivel mediu
– Dorinta de afirmare.
Descrierea jobului
Descrierea postului:
– Agent vanzari camioane;
– Extinderea portofoliului de clienti;
– Gestionarea portofoliului de clienti;
– Promovarea produselor si serviciilor companiei noastre;
Descrierea companiei
SC EUROSPEED SRL desfasoara in prezent urmatorele activitati:
– Comert autovehicule;
– Service pentru autovehicule comerciale (peste 3.5 tone);
– Comert piese si accesorii pentru autovehicule comerciale;
– Comert cu anvelope pentru toata gama de autovehicule;
– Inspectii tehnice periodice.

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm sa trimiteţi CV-ul dvs. şi alte documente la adresa: claudiu.sepal@gmail.com